Guild BlueIce

Guild BlueIce i sojusz

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl <<

#1 2008-09-14 21:42:24

miki2710

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 3
Punktów :   

Bezpieczeństwo

Nie wiem czy tak jest ale powinno, że żadny dział forum nie powinien być widoczny dla Gości, jedynie np. 'jak się do Nas dostać?' lub 'Złóż podanie do guild/ally', bo tak na prawdę jeszcze w ally nie ma takiego zaufania i adres strony może wyjść po za ally. A chyba nie chcemy by 3CITy odwiedalo i czytało nasze forum ? Druga sprawa to zwiększyć grono moderatorów ale nie, że ktoś sie zgłosi i będzie raz na rok na forum chodzi o np pilnowanie, że np dana osoba odszedła z ally- od razu powinna zostać wyrzucona z forum.

P.S: Ja się od razu zgłaszam na tego moda xP. Można zrobić temat/ dział gdzie będą zgłoszenia a potem admini wybiorą

Offline

 

#2 2008-09-14 21:54:53

mysliwy

Użytkownik

4021942
Call me!
Skąd: okolice Rzeszowa
Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Bezpieczeństwo

jeśli chodzi o zablokowanie dostępu dla gosci jest całkowicie za.głowe daje uciąć że adres juz wypłynął i szukają co sie tylko da.


[b][center][color=white]Mysliwy[/][/][/]

Offline

 

#3 2008-09-15 10:10:20

Soulik

BlueIce

2660X68
Skąd: Stalowa Wola
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 83

Re: Bezpieczeństwo

Jak bobero sie zgodzi to dostaneisz moda i troche podziałasz tutaj poblokujesz porobisz co i jak bo ja zabradzo neiznam sie na prowadzeniu forum Bober tutaj jest moim mentorem


"Nie bój się swoich wrogów - oni cię tylko mogą zabić. Nie bój się przyjaciół - oni cię tylko mogą zdradzić. Bój się obojętnych - oni nie mordują ani nie zdradzają, ale za ich milczącym przyzwoleniem światem rządzi mord i zdrada"

Offline

 
www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl<<

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl