Guild BlueIce

Guild BlueIce i sojusz

Ogłoszenie

www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl <<

#1 2008-09-11 15:33:02

Michas

Moderator

9643798
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-09-03
Posty: 57

Gothic :D

Gra ktora powinien znac kazdy zapalony grac gier RPG. Gram obecnie w druga odslone tej oto gry. Polecam wszystkim gre mnie wciagnela dosc porzadnie pierwsza odslone przeszedlem kolo 8-10 razy druga tez kolo tego a w trzecia grywam czasami. Dla wtajemnieczonych jestem Paladynem i koncze juz gre poniewaz jestem juz w Dworze Irdorath do konca zostalo jakies 40 minut gry. Poniewaz zostalo mi do ukonczenia uwolnic Pedra zabic Smoka otworzyc brame Dworu i Pokonac przywodce smokow czyli smoka ozywienca . Jeszcze raz polecam gre

Offline

 

#2 2008-09-11 16:44:35

mysliwy

Użytkownik

4021942
Call me!
Skąd: okolice Rzeszowa
Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Gothic :D

No jasne że kultowa gierka RPG.Również grałem w  pierwsze dwie części i bardzo polecam.Bardzo fajna i wciągająca.W 3 część nie grałem bo niemam a jakoś niechce mi się kombinować żeby ją zdobyć bo i tak niebędę miał czasu w nią grać.Ale podobno bardzo długa i również fajna.Jeśli ktoś grał to chętnie poczytałbym jakieś obiektywne opinie.


[b][center][color=white]Mysliwy[/][/][/]

Offline

 

#3 2008-09-11 17:52:21

cata

Użytkownik

9768556
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Gothic :D

Fakt gra super 1,2,noc kruka fajne czesci pod wzgledem fabuly ,ale 3czesc troszke z......li po 1.gra spiepszona pod wzgledem technicznym byla testowana na najnowszych kartach grafiki a i tak dlugo sie laduje i tnie w niektorych mometach ale mieli zrobic patch mozliwe ze juz jest.
Ogulnie wszystkie czesci zadawalaja.

Offline

 

#4 2008-09-11 18:18:55

Michas

Moderator

9643798
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-09-03
Posty: 57

Re: Gothic :D

Oczywiscie ja gralem i mapa jest ogromna grafika jest poprostu zaje... gra dosc dluga i wciagajaca. Walka o 100 razy lepsza niz w 2 poprzednich odslonach. Nowoscia jest walka dwoma orezami jednorecznymi ktora poprawia cala gre i fakt uwalniania miast od orkow jesli staniesz po stronie rebeliantow. A jezeli bedziesz po stronie orkow to trzeba wybijac osady rebeliantow. Wedlug mnie najwieksza wada jest brak gildii. Pozatym gra jest wspaniala. Teraz cos o tym o czym jest gra dokladniej:D wiec tak na poczatku gry przyplywamy statkiem na kontynent zwany Myrtana z grupa naszych przyjaciol z porzednich serii ktorych napotykamy w roznych miastach podczas gry. Pierwsza misja jaka dostajemy jest oswobodzenie miasta Ardeii od orkow tam oststni raz widzimy sie ze wszystkimi przyjaciolmi ktorzy pomagaja nam oswobodzic to miasto. Potem Gorn prowadzi nas do obozu rebeliantow zwanym Reddock w ktorym dostajemy pierwsze zadania. Pozniej zmierzamy w dalsza podroz po Myrtanie w ktorej oswobadzamy mista od orkow i wykonujemy wszystkie zadania od rebeliantow i zbieramy ich zaufanie ktore jest potrzebne np. do kupienia lepszej zbroi rebelianta. Po jakims czasie trafiamy do najwiekszego miasta na tym kontynecie zwanego Varantem. W tym miescie ma siedzibe Krol Robhar II. Razem ze swoimi ludzmi stworzyl bariere wokol miasta zeby orkowie nie dostali sie do jego zamku. po wykonaniu misji od krola mozemy po wluczyc sie po Myrtanie lub jezeli chcemy mozemy isc tez do pustynnego kontynentu zwanego Varantem ktorego zamieszkuja assasyni mistrzowie dwoch orezy wlasnie tam mozna nauczyc sie tej sztuki. Mozemy takze zmierzyc w strone 3 kontynentu zimnego i mrocznego Nordmaru w ktorego glebi znajduje sie Xardas.

To tyle odemnie proponuje zagrac w ta gre i zobaczyc samemu co i jak

Pozdrawiam Michas

Offline

 

#5 2008-09-12 11:01:24

Sympontar

Moderator

7628732
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 42
WWW

Re: Gothic :D

O tak To jedna z moich ulubionych gierek. Jedynkę i dwójkę przeszedłem już pierdyliard razy , znam nawet wiekszosc dialogów z tych odsłon, najlepszy tekst bezimiennego: "Powiedzmy sobie szczerze przyszedłeś tu tylko po to żeby móc pocałować Gomeza w dupę" . W trzecią odsłone nie grało mi się zbyt dobrze ponieważ nasz komputer zamiast gry pokazwyał nam pokaz slajdów ale mimo to spędziłem przy niej kilka tygodni
Wiec rownież polecam tą gierke.


Don't Worry Be Happy... : )

Luknijcie moje www

Offline

 
www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl<<

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl