Guild BlueIce

Guild BlueIce i sojusz

Ogłoszenie

www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl <<

#1 2008-09-11 22:16:39

Soulik

BlueIce

2660X68
Skąd: Stalowa Wola
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 83

Dobre kawały (dowcipy, żarty itp)

Taki light-owy temacik napewno nie zaszkodzi temu forum a niejednemu napewno poprawi humor. Mam nadzieje ze sie jakos rozkreci. Zamieszcze troszke dowcipow moze i wy zaczniecie




Na państwowej uczelni nastał nowy rektor. Zwołał zebranie
wszystkich studentow:
- Od teraz nastaja nowe porzadki. Sobota i niedziela sa wolne bo to
weekend. W poniedziałek odpoczywamy po weekendzie. We wtorek
przygotowujemy się psychicznie do pracy. w srodę pracujemy. W czwartek
odpoczywamy po pracy. W piatek przygotowujemy się do weekendu. Czy sa
jakies pytania?
- Długo będziemy tak zapierdalać?


W Etiopii babka smaruje chleb gównem. Przechodzi Amerykanin i pyta: "Czemu smarujesz chleb gównem?" -"Bo bida, oj bida". Na co ten dal jej 20$. Nastepnego dnia przechodzi Francoz i widzac ja pyta: "Czemu smarujesz chleb gównem?" -"Bo bida, oj bida". Dal jej 20 euro. Nastepnie przechodzi Polak i pyta: "Czemu smarujesz chleb gównem?" -"Bo bida, oj bida", na co Polak: "To na chuj tak grubo smarujesz?!"


Siedzą sobie w trójkę: marchewka, ogórek, penis i narzekają:
Marchewka:
- Moje życie jest do bani, jak tylko urosnę, biorą mnie, tną na kawałki i wrzucają do sałatki.
Ogórek:
- Ty masz do bani?! Wyobraź sobie mnie - jak tylko urosnę - biorą, przyprawiają i wrzucają na jakiś czas do słoika
pełnego octu w którym czekam aż ktoś mnie wyjmie i wrzuci do sałatki!
Odzywa się penis:
- Narzekacie... za każdym razem jak ja urosnę, zakładają mi na głowę plastikowy worek, wciskają do ciemnego i
ciasnego pomieszczenia i uderzają moja głową o ścianę, aż się zeżygam i stracę przytomność.



IRLANDIA

The latest poll taken by the Government asked people who live in Ireland if they think Polish immigration is a serious problem:

23% of respondents answered: Yes, it is a serious problem.

77% of respondents answered: Absolutnie żaden. To nie jest poważna kwestia.



Chlopak odprowadza swoja dziewczyne do domu po imprezie. Kiedy dochodza do klatki, facet czuje sie na wygranej pozycji, podpiera sie dlonia o sciane i mowi do dziewczyny: - Kochanie, a gdybys mi tak zrobila laseczke... - Tutaj? jestes nienormalny. - Noooo, tak szybciuko, nic sie nie stanie... - Nie! a jak wyjdzie ktos z rodziny wyrzucic smieci, albo jakis sasiad i mnie rozpozna... - Ale to tylko "laska", nic wiecej... kobieto... - Nie, a jak ktos bedzie wychodzil... - No dawaj nie badz taka... - Powiedzialam ci ze nie i koniec! - No wez, tu sie schylisz i nikt cie nie zobaczy, glupia. -nie! W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny. w koszuli nocnej, rozczochrana i mowi: - Tata mowi ze juz wyrzucilismy smieci i masz mu zrobic tę laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobie. a jak nie, to tata mowi, ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie reke z tego domofonu bo jest kurwa 3 rano


"Nie bój się swoich wrogów - oni cię tylko mogą zabić. Nie bój się przyjaciół - oni cię tylko mogą zdradzić. Bój się obojętnych - oni nie mordują ani nie zdradzają, ale za ich milczącym przyzwoleniem światem rządzi mord i zdrada"

Offline

 

#2 2008-09-12 00:07:54

Michas

Moderator

9643798
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-09-03
Posty: 57

Re: Dobre kawały (dowcipy, żarty itp)

Brawo za pomysl Ireneuszu

Offline

 

#3 2008-09-12 17:42:31

mysliwy

Użytkownik

4021942
Call me!
Skąd: okolice Rzeszowa
Zarejestrowany: 2008-09-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Dobre kawały (dowcipy, żarty itp)

lol ten ostatni to zajebisty na maxa;p


[b][center][color=white]Mysliwy[/][/][/]

Offline

 

#4 2008-09-14 00:17:11

Soulik

BlueIce

2660X68
Skąd: Stalowa Wola
Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 83

Re: Dobre kawały (dowcipy, żarty itp)

no to dodam znowu jakies 2  moze 3


Raz do rzeźni, rzeczki brzegiem
sześć prosiątek szło szeregiem.
Z drugiej strony szło dziewczęcie
i o dziwo też na rżnięcie


Dlaczego wybuchła afera w Samoobronie?
A to wszystko wina braku ogonków w polskich literach...
W sms-ach Łyżwiński napisał Anecie K:
"Zrób mi łaskę i zostań dyrektorem mojego biura poselskiego".


Pewnej nocy mały chłopiec przyłapał rodziców podczas seksu i zapytał:
- Tato, co robisz mamie?
Ojciec na to:
- Synku, wkładam malutkie dziecko w mamę.
Następnego dnia ojciec wraca z pracy i patrzy, a jego syn siedzi na ganku i płacze. Ojciec siada obok niego i pyta, co się stało. Chłopiec na to:
- Wiesz tato, wczoraj w nocy włożyłeś mojego malutkiego brata w mamę, a dziś rano przyszedł mleczarz i go zjadł.


"Nie bój się swoich wrogów - oni cię tylko mogą zabić. Nie bój się przyjaciół - oni cię tylko mogą zdradzić. Bój się obojętnych - oni nie mordują ani nie zdradzają, ale za ich milczącym przyzwoleniem światem rządzi mord i zdrada"

Offline

 
www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl www.guildblueice.fora.pl<<

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl